Pride Круглий підвіс Suspension Pipe Ring 1000
Арт. Suspension Pipe Ring1000 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Круглий підвіс Suspension Pipe Ring 1000 для системи Modular Magnetic System від TM Pride
Короткі характеристики
Suspension Pipe Ring1000
Артикул750 мм
Висота1000 мм
Діаметр17 657 грн.
Товар доступний на замовлення, Термін 90 днів
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Магнітний підвіс Suspension Pipe Ring 1000. Круглий. Кільце діаметром 800мм кріпиться до стелі трьома алюмінієвими трубками. Висота підвісу 750мм. Оснащений вбудованим блоком живлення потужністю 100W.
Колір на вибір: чорний чи латунь.
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Suspension Pipe Ring1000 |
| Висота | 750 мм |
| Діаметр | 1000 мм |
| Тип світлодіода | ---- |
| Колір світіння | --------- |
| Потужність світлодіодів | 100 Вт |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Латунь |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Монтаж | Підвісний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Супутні товари
Каталог товарів
Дзвоніть!



































