Pride Система круглих підвісів Suspension R-3
Арт. Suspension R-3 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Система круглих підвісів Suspension R-3 для Modular Magnetic System від TM Pride
Короткі характеристики
Suspension R-3
Артикул2000 мм
Висота1000+800+600 мм
Діаметр43 065 грн.
Товар доступний на замовлення, Термін 90 днів
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Система магнітних підвісів Suspension R-3. Складається з трьох круглих магнітних шин діаметром 1000мм, 800мм та 600мм, що знаходяться на різній висоті паралельно один одному. Загальна висота системи 2000мм. Оснащена вбудованим блоком живлення потужністю 350W.
Колір на вибір: чорний чи латунь.
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Suspension R-3 |
| Висота | 2000 мм |
| Діаметр | 1000+800+600 мм |
| Тип світлодіода | ---- |
| Колір світіння | --------- |
| Потужність світлодіодів | 350 Вт |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Монтаж | Підвісний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!






























