Pride Модульна магнітна система MD Suspension R 800 (12A). Комплект
Арт. MD Suspension R 800 (12A) |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Комплект MD Suspension R 800 (12A) системи Modular Magnetic System TM Pride
Короткі характеристики
MD Suspension R 800 (12A)
Артикул1200 мм
Висота800 мм
Діаметр12
Кількість джерел світла40 890 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
ОписХарактеристикиВідгуки
Опис
Магнітна модульна система Pride – це інноваційна система! Чим же вона така гарна і як працює?
1. Можливість скласти будь-яку конфігурацію, будь-якого розміру, у різних площинах, не обмежуючись лише однією горизонтальною шиною.
2. Легко, безпечно та зручно.
3. Можливість швидко змінювати сценарії та акценти освітлення, пересуваючи світильники.
4. Великий вибір світильників з розсіяним, спрямованим та акцентним світлом.
У комплект входить:
Круглий шинопровід Suspension Ring 800 - 1шт.
Блок живлення - 1шт
Магнітний світильник Module A 5 (Потужність 5W 300lm градус напряму 90) - 12 шт.
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | MD Suspension R 800 (12A) |
| Висота | 1200 мм |
| Діаметр | 800 мм |
| Кількість джерел світла | 12 |
| Тип світлодіода | OSRAM SMD |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Потужність світлодіодів | 60 Вт |
| Світловий потік | 3600 Lm |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Латунь |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Монтаж | Підвісний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!






























