Pride Комплект MD Suspension R 600 (6E)
Арт. MD Suspension R 600 (6E) |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Комплект MD Suspension R 600 (6E) системи Modular Magnetic System TM Pride
Короткі характеристики
MD Suspension R 600 (6E)
Артикул1200 мм
Висота600 мм
Діаметр6
Кількість джерел світла34 061 грн.
Товар доступний на замовлення
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
У комплект входить:
Круглий шинопровід Suspension Ring 600 - 1шт
Блок живлення - 1шт
Магнітний світильник Module E 5 (Потужність 5W 600lm) - 6 шт
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | MD Suspension R 600 (6E) |
| Висота | 1200 мм |
| Діаметр | 600 мм |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Тип світлодіода | CRE COB |
| Колір світіння | На вибір 3000/4000K |
| Потужність світлодіодів | 30 Вт |
| Світловий потік | 3600 Lm |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Латунь |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Монтаж | Підвісний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!






























