Pride Лінійний підвіс Linear suspension L 1200
Арт. Linear suspension L1200 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Лінійний магнітний підвіс Linear suspension L1200 для системи Modular Magnetic System від TM Pride
Короткі характеристики
Linear suspension L1200
Артикул300 мм
Висота1200 мм
Довжина9 690 грн.
Товар доступний на замовлення, Термін 90 днів
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Магнітний підвіс Linear suspension L1200. Лінійний. Довжина шини 1200 мм. Оснащений вбудованим блоком живлення потужністю 60W.
Колір на вибір: чорний чи латунь.
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Linear suspension L1200 |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Тип світлодіода | ---- |
| Колір світіння | --------- |
| Потужність світлодіодів | 60 Вт |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Латунь |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Монтаж | Підвісний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!






























