Pride Круглий підвіс Suspension R 800
Арт. Suspension R800 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Круглий підвіс Suspension R800 для системи Modular Magnetic System від TM Pride
Короткі характеристики
Suspension R800
Артикул1200 мм
Висота800 мм
Діаметр15 073 грн.
Товар доступний на замовлення, Термін 90 днів
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Магнітний підвіс Suspension R800. Круглий. Діаметр кільця 800мм, висота підвісу 1200мм. Оснащений вбудованим блоком живлення потужністю 60W.
Колір на вибір: чорний чи латунь.
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Suspension R800 |
| Висота | 1200 мм |
| Діаметр | 800 мм |
| Тип світлодіода | ---- |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність світлодіодів | 60 Вт |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Латунь |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Монтаж | Підвісний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Супутні товари
Каталог товарів
Дзвоніть!


































