Pride Квадратний підвіс Suspension S 600
Арт. Suspension S600 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Квадратний підвіс Suspension S600 для системи Modular Magnetic System від TM Pride
Короткі характеристики
Suspension S600
Артикул1200 мм
Висота600 мм
Довжина15 073 грн.
Товар доступний на замовлення, Термін 90 днів
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Магнітний підвіс Suspension S600. Квадратна магнітна шина зі сторонами 600мм, висота підвісу 1200мм. Оснащений вбудованим блоком живлення потужністю 60W.
Колір на вибір: чорний чи латунь.
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Suspension S600 |
| Висота | 1200 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Тип світлодіода | ---- |
| Колір світіння | --------- |
| Потужність світлодіодів | 60 Вт |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Латунь |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Монтаж | Підвісний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Супутні товари
Каталог товарів
Дзвоніть!


































