Pride Врізний світлодіодний профіль під шпаклівку 7110-S
Арт. ALP7110-S |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Врізний світлодіодний профіль для світлодіодних стрічок та лінійок із матовим розсіювачем. Монтаж Trimless (під шпаклівку) Продається відрізками - хлист 2 м. Ціна вказана за 1м.
Короткі характеристики
ALP7110-S
Артикул32 мм
Висота30/66 мм
Ширина1000 мм
Довжина609 грн.
870 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Світлодіодний профіль. Виконаний з алюмінію. За допомогою цього світлодіодного профілю Ви зможете висвітлити отвори, а так же акцентувати увагу на певних ділянках приміщення ідеальними прямими світяться лініями.
Профіль продається порожнім, Led стрічка замовляється окремо. Заглушки до комплекту не входять.
Додатково профіль може бути укомплектований торцевими заглушками , кріпленнями для монтажу та
іншими аксесуарами. Зверніться до наших менеджерів за професійним розрахунком та комплектацією
всіх необхідних елементів під ваш тип монтажу або конкретну конфігурацію профільної системи
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | ALP7110-S |
| Колір світіння | --------- |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 30/66 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина врізки | 7 мм |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Срібло |
| Монтаж | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Супутні товари
Каталог товарів
Дзвоніть!































