Pride Профіль лінійний світлодіодний вбудований LS30-T black
Арт. LS30-T black |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Світлодіодний профіль LS30-T з матовим розсіювачем для світлодіодних стрічок та лінійок. призначений для вбудованого прихованого монтажу світлових ліній.
Продається відрізками кратно 2,5 м. Ціна вказана за 1м.
Короткі характеристики
LS30-T black
Артикул34 мм
Висота36/48 мм
Ширина1000 мм
Довжина792 грн.
1 131 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Світлодіодний профіль. Виконаний з алюмінію. За допомогою цього світлодіодного профілю Ви зможете висвітлити отвори, а також акцентувати увагу на певних ділянках приміщення ідеальними прямими лініями, що світяться.
Профіль продається порожнім, Led стрічка замовляється окремо. Заглушки до комплекту не входять. Додатково профіль може бути укомплектований рефлектором, торцевими заглушками та іншими аксесуарами. Зверніться до наших менеджерів за професійним розрахунком та комплектацією всіх необхідних елементів під ваш тип монтажу або конкретну конфігурацію профільної системи
Профіль продається порожнім, Led стрічка замовляється окремо. Заглушки до комплекту не входять. Додатково профіль може бути укомплектований рефлектором, торцевими заглушками та іншими аксесуарами. Зверніться до наших менеджерів за професійним розрахунком та комплектацією всіх необхідних елементів під ваш тип монтажу або конкретну конфігурацію профільної системи
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | LS30-T black |
| Колір світіння | --------- |
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 36/48 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина врізки | 32 мм |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Монтаж | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 32 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Супутні товари
Каталог товарів
Дзвоніть!

































