Pride Кутовий світлодіодний профіль під шпаклівку ALP7069-R/75022
Арт. ALP7069-R/75022 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Зовнішній кутовий світлодіодний профіль під шпаклівку ALP7069-R/75022. Профіль продається відрізками по 3 метри. Ціна вказана за один метр. УВАГА За спецціною залишилося лише 3 метра
Короткі характеристики
ALP7069-R/75022
Артикул25 мм
Висота13/45 мм
Ширина1000 мм
Довжина255 грн.
566 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Зовнішній кутовий світлодіодний профіль. Виконаний з алюмінію.
Створює ідеальну світлову лінію, за допомогою якої можна повторити геометричні форми приміщення, зовнішні кути, ніші і лінії колон.Продается відрізками кратно 3м. Ціна вказана за 1 м
Профіль продається порожнім, Led стрічка замовляється окремо. Заглушки до комплекту не входять. Зверніться до наших менеджерів за професійним розрахунком та комплектацією всіх необхідних елементів під ваш тип монтажу або конкретну конфігурацію профільної системи
Профіль продається порожнім, Led стрічка замовляється окремо. Заглушки до комплекту не входять. Зверніться до наших менеджерів за професійним розрахунком та комплектацією всіх необхідних елементів під ваш тип монтажу або конкретну конфігурацію профільної системи
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | ALP7069-R/75022 |
| Колір світіння | --------- |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 13/45 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина врізки | 22,34 мм |
| Товщина | 12,5 мм |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Срібло |
| Монтаж | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!






























