Pride Врізний світлодіодний профіль під шпаклівку ALP7082
Арт. ALP7082 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Врізний світлодіодний профіль. Монтаж Trimless (під шпаклівку) хлист 2 м. Ціна вказана за 1м.Увага за спецціною залишилося всього 44 метрів
Короткі характеристики
ALP7082
Артикул32 мм
Висота30/66 мм
Ширина1000 мм
Довжина651 грн.
1 001 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Світлодіодний профіль. Виконаний з алюмінію. За допомогою цього світлодіодного профілю Ви зможете висвітлити отвори, а так же акцентувати увагу на певних ділянках приміщення
Профіль продається порожнім, Led стрічка замовляється окремо. Заглушки до комплекту не входять.
Зверніться до наших менеджерів за професійним розрахунком та комплектацією всіх необхідних елементів
під ваш тип монтажу або конкретну конфігурацію профільної системи
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | ALP7082 |
| Колір світіння | --------- |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 30/66 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Срібло |
| Монтаж | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 32 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Супутні товари
Каталог товарів
Дзвоніть!
































