Pride Кутовий світлодіодний профіль під шпаклівку Z-74525
Арт. Z-74525 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Внутрішній кутовий світлодіодний профіль. Виконаний з алюмінію.
За допомогою цього світлодіодного профілю Ви зможете висвітлити внутрішні кути, прорізи, а так же звернути увагу на певних ділянках приміщення ідеальними прямими лініями, що світяться. Продається відрізками кратними 3 м. Ціна вказана за 1 м.
Короткі характеристики
Z-74525
Артикул12,5/25 мм
Висота12,5/45,4 мм
Ширина1000 мм
Довжина255 грн.
566 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Внутрішній кутовий світлодіодний профіль під шпаклівку. Виконаний із алюмінію.
За допомогою цього світлодіодного профілю Ви зможете висвітлити внутрішні кути, отвори, а також акцентувати увагу на певних ділянках приміщення ідеальними прямими лініями, що світяться. Продається відрізками по 3м. Ціна вказана за 1 м
Профіль продається порожнім, Led стрічка замовляється окремо. Заглушки до комплекту не входять. Зверніться до наших менеджерів за професійним розрахунком та комплектацією всіх необхідних елементів під ваш тип монтажу або конкретну конфігурацію профільної системи.
За допомогою цього світлодіодного профілю Ви зможете висвітлити внутрішні кути, отвори, а також акцентувати увагу на певних ділянках приміщення ідеальними прямими лініями, що світяться. Продається відрізками по 3м. Ціна вказана за 1 м
Профіль продається порожнім, Led стрічка замовляється окремо. Заглушки до комплекту не входять. Зверніться до наших менеджерів за професійним розрахунком та комплектацією всіх необхідних елементів під ваш тип монтажу або конкретну конфігурацію профільної системи.
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Z-74525 |
| Колір світіння | --------- |
| Висота | 12,5/25 мм |
| Ширина | 12,5/45,4 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 12,5 мм |
| Глибина врізки | 25 мм |
| Товщина | 125 мм |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Срібло |
| Монтаж | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Супутні товари
Каталог товарів
Дзвоніть!































