Pride Врізний світлодіодний профіль під шпаклівку ALP7093
Арт. ALP7093 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Врізний світлодіодний профіль для світлодіодних стрічок та лінійок. Матовий розсіювач з увігнутою параболою, завдяки якому створюються оригінальні світлові лінії. Монтаж Trimless (під шпаклівку). Продається відрізками кратно 2,0 м. Ціна вказана за 1м.
Короткі характеристики
ALP7093
Артикул32 мм
Висота48/88 мм
Ширина1000 мм
Довжина975 грн.
1 392 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Світлодіодний профіль. Виконаний з алюмінію. За допомогою цього світлодіодного профілю Ви зможете висвітлити отвори, а так же акцентувати увагу на певних ділянках приміщення
Профіль продається порожнім, Led стрічка замовляється окремо. Заглушки до комплекту не входять.
Додатково профіль може бути укомплектований торцевими заглушками , кріпленнями для монтажу та
іншими аксесуарами. Зверніться до наших менеджерів за професійним розрахунком та комплектацією
всіх необхідних елементів під ваш тип монтажу або конкретну конфігурацію профільної системи
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | ALP7093 |
| Колір світіння | --------- |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 48/88 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина врізки | 19 мм |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Монтаж | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 32 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Супутні товари
Каталог товарів
Дзвоніть!































