Pride Лінійний світлодіодний профіль Trimless під шпаклівку 75213/ALP7068-R
Арт. 75213/ALP7068-R |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Лінійний світлодіодний профіль Trimless 75213/ALP7068-R. Продається відрізками 2 м. Ціна вказана за 1 м.
Короткі характеристики
75213/ALP7068-R
Артикул14 мм
Висота13/53 мм
Ширина1000 мм
Довжина566 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Лінійний світлодіодний профіль, виконаний з алюмінію.
За допомогою цього світлодіодного профілю Ви зможете висвітлити отвори, а також звернути увагу на певних ділянках приміщення ідеальними прямими лініями, що світяться.
Монтаж профілю Trimless (під шпаклівку). Продається відрізками 2 м. Ціна вказана за 1 м
За допомогою цього світлодіодного профілю Ви зможете висвітлити отвори, а також звернути увагу на певних ділянках приміщення ідеальними прямими лініями, що світяться.
Монтаж профілю Trimless (під шпаклівку). Продається відрізками 2 м. Ціна вказана за 1 м
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | 75213/ALP7068-R |
| Колір світіння | --------- |
| Висота | 14 мм |
| Ширина | 13/53 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Срібло |
| Монтаж | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Супутні товари
Каталог товарів
Дзвоніть!































