Pride Світлодіодний профіль для Led стрічки накладного/підвісного монтажу ALP73880
Арт. ALP73880 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Світлодіодний алюмінієвий профіль для стрічок LED з полікарбонатним розсіювачем накладного та підвісного монтажу 2,5 м ALP73880. Профіль продається порожнім, Led стрічка замовляється окремо. Продається відрізками кратно 2,5 м. Ціна вказана за 1 м. Увага за спецціною залишилось всього 125 метрів (50 хлистів)
Короткі характеристики
ALP73880
Артикул80 мм
Висота38 мм
Ширина1000 мм
Довжина1 513 грн.
2 393 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Світлодіодний алюмінієвий профіль, підсвічування.
Підстава виконано з алюмінію, що світиться частина зроблена з акрилу. Простий в монтажі і практичний в повсякденному житті, за допомогою цього профілю можна вигідно підкреслити як окремі зони так і великі простори в будинку, ресторані або офісі. Максимальна довжина профілю 2 м. Продається відрізками 2 м. Ціна вказана за 1 м
Додатково профіль може бути укомплектований торцевими алюмінієвими заглушками та кріпленням для підвісного та накладного монтажу . Зверніться до наших менеджерів за професійним розрахунком та комплектацією всіх необхідних елементів під ваш тип монтажу або конкретну конфігурацію профільної системи.
Додатково профіль може бути укомплектований торцевими алюмінієвими заглушками та кріпленням для підвісного та накладного монтажу . Зверніться до наших менеджерів за професійним розрахунком та комплектацією всіх необхідних елементів під ваш тип монтажу або конкретну конфігурацію профільної системи.
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | ALP73880 |
| Колір світіння | --------- |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Срібло |
| Монтаж | Універсальний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Супутні товари
Каталог товарів
Дзвоніть!































