Pride Магнітний підвіс Cube 800*800
Арт. Cube 800*800 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Магнітний підвіс Cube 800*800 для системы Modular Magnetic System от TM Pride
Короткі характеристики
Cube 800*800
Артикул84 мм
Висота800 мм
Довжина16 150 грн.
Товар доступний на замовлення, Термін 90 днів
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Магнітний підвіс Cube 800*800 має форму квадрата зі сторонами 800мм. Складається із чотирьох магнітних шин розміром 800мм. Стельова система. оснащений виносним блоком живлення потужністю 100W.
Колір на вибір: чорний або латунь
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Cube 800*800 |
| Висота | 84 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Тип світлодіода | ---- |
| Колір світіння | --------- |
| Потужність світлодіодів | 100 Вт |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Латунь |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Монтаж | Накладний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!






























