Pride Квадратний підвіс Suspension S 800
Арт. Suspension S800 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Квадратний підвіс Suspension S800 для системи Modular Magnetic System від TM Pride
Короткі характеристики
Suspension S800
Артикул1200 мм
Висота800 мм
Довжина18 303 грн.
Товар доступний на замовлення, Термін 90 днів
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Магнітний підвіс Suspension S800. Квадратна магнітна шина зі сторонами 800мм, висота підвісу 1200мм. Оснащений вбудованим блоком живлення потужністю 60W.
Колір на вибір: чорний чи латунь.
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Suspension S800 |
| Висота | 1200 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Тип світлодіода | ---- |
| Колір світіння | --------- |
| Потужність світлодіодів | 60 Вт |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Латунь |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Монтаж | Підвісний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!






























