Pride Лінійний підвіс Linear suspension L 1500
Арт. Linear suspension L1500 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Лінійний магнітний підвіс Linear suspension L1500 для системи Modular Magnetic System від TM Pride
Короткі характеристики
Linear suspension L1500
Артикул300 мм
Висота1500 мм
Довжина10 767 грн.
Товар доступний на замовлення, Термін 90 днів
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Магнітний підвіс Linear suspension L1500. Лінійний. Довжина шини 1500 мм. Оснащений вбудованим блоком живлення потужністю 60W.
Колір на вибір: чорний чи латунь.
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Linear suspension L1500 |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Тип світлодіода | ---- |
| Колір світіння | --------- |
| Потужність світлодіодів | 60 Вт |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Латунь |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Монтаж | Підвісний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!






























