Pride Магнітний підвіс Pride Linear suspension L 3*1000
Арт. Linear suspension L3*1000 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Лінійний магнітний підвіс Linear suspension L3*1000 для системи Modular Magnetic System від TM Pride
Короткі характеристики
Linear suspension L3*1000
Артикул348 мм
Висота3*1000 мм
Довжина19 380 грн.
Товар доступний на замовлення, Термін 90 днів
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Магнітний підвіс Linear suspension L3*1000. Лінійний. Складається із трьох магнітних шин з'єднаних послідовно. Довжина кожної шини 1000 мм. Кут з'єднання довільних шин. Оснащений вбудованим блоком живлення потужністю 100W.
Колір на вибір: чорний чи латунь.
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Linear suspension L3*1000 |
| Висота | 348 мм |
| Довжина | 3*1000 мм |
| Тип світлодіода | ---- |
| Колір світіння | --------- |
| Потужність світлодіодів | 100 Вт |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | -------- |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Монтаж | Підвісний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!






























