Pride Лінійний підвіс Linear suspension L 1000
Арт. Linear suspension L1000 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Лінійний магнітний підвіс Linear suspension L1000 для системи Modular Magnetic System від TM Pride
Короткі характеристики
Linear suspension L1000
Артикул300 мм
Висота1000 мм
Довжина8 613 грн.
Товар доступний на замовлення, Термін 90 днів
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Магнітний підвіс Linear suspension L1000. Лінійний. Довжина шини 1000 мм. Оснащений вбудованим блоком живлення потужністю 60W.
Колір на вибір: чорний чи латунь.
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Linear suspension L1000 |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Тип світлодіода | ---- |
| Колір світіння | --------- |
| Потужність світлодіодів | 60 Вт |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Латунь |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Монтаж | Підвісний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!






























