Pride Світильник TUBE 38
Арт. TUBE 38 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Магнітний світильник TUBE 38 для системи Pride Modular Magnetic System від TM Pride
Короткі характеристики
TUBE 38
Артикул100 мм
Висота1500 мм
Довжина40 мм
Діаметр1
Кількість джерел світла7 537 грн.
Товар доступний на замовлення, Термін 90 днів
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Магнітний світильник TUBE 38 (Потужність 38W 2700lm)
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | TUBE 38 |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Діаметр | 40 мм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип світлодіода | OSRAM SMD |
| Колір світіння | На вибір 3000/4000K |
| Потужність світлодіодів | 38 Вт |
| Світловий потік | 2700 Lm |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Монтаж | Накладний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!






























