Pride Профіль лінійний світлодіодний,плінтус ALP7023-R2
Арт. ALP7023-R2 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Світлодіодний алюмінієвий профіль з матовим розсіюєте для світлодіодних стрічок та лінійок. За допомогою нього можна підсвітити плінтус, сходи, створити систему нічного орієнтування та оригінальні світлові лінії різних зон по периметру як у житловому, так і комерційному приміщенні.
Продається відрізками кратно 2,0 м. Ціна вказана за 1м.
Короткі характеристики
ALP7023-R2
Артикул56/68 мм
Висота14 мм
Ширина1000 мм
Довжина549 грн.
783 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Світлодіодний алюмінієвий профіль, плінтус.
Підстава виконано з алюмінію, що світиться частина зроблена з акрилу. Простий в монтажі і практичний в повсякденному житті, за допомогою цього профілю можна вигідно підкреслити (підсвітити) ступені в будинку, ресторані або офісі.
Профіль продається порожнім, Led стрічка замовляється окремо. Заглушки до комплекту не входять. Додатково профіль може бути укомплектований торцевими заглушками , кріпленнями для монтажу та іншими аксесуарами. Зверніться до наших менеджерів за професійним розрахунком та комплектацією всіх необхідних елементів під ваш тип монтажу або конкретну конфігурацію профільної системи
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | ALP7023-R2 |
| Колір світіння | --------- |
| Висота | 56/68 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Срібло |
| Монтаж | Вбудований/накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Супутні товари
Каталог товарів
Дзвоніть!






























