Pride Подвійний лінійний світлодіодний профіль ALP7050
Арт. ALP7050 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Профіль накладний лінійний світлодіодний ALP7050 на дві LED стрічки. Світить верх-вниз або праворуч-ліворуч згідно дизайнерського задуму. Може бути використаний як оригінальне світлове рішення як настінний світильник у зону відпочинку або спальню, а таки для створення світлових ліній як елементу оформлення комерційних приміщень. Профіль продається з розсіювачем відрізками кратно 2 метри, порожнім - Led стрічка замовляється окремо. Заглушки до комплекту не входять. Ціна вказана за 1 метр
Короткі характеристики
ALP7050
Артикул32/48,5 мм
Висота17,7 мм
Ширина1000 мм
Довжина479 грн.
957 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Світлодіодний алюмінієвий профіль, подвійний.
Підстава виконано з алюмінію, що світиться частина зроблена з акрилу. Простий в монтажі і практичний в повсякденному житті, за допомогою цього профілю можна вигідно пiдчеркнути как окремі зони так й великі простори в будинку, ресторані або офісі. В основі профілю світлодіодна стрічка та матовий розсіювач. Максимальна довжина профілю 2 м. Продається відрізками по 2 м. Ціна вказана за 1 м
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | ALP7050 |
| Колір світіння | --------- |
| Висота | 32/48,5 мм |
| Ширина | 17,7 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Срібло |
| Монтаж | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Супутні товари
Каталог товарів
Дзвоніть!































