Pride Металевий затискач - кліпса для накладного монтажу MC7018R3-L
Арт. MC7018R3-L |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Металевий затискач - кліпса MC7018R3-L для кріплення до світлодіодного алюмінієвого профілю накладного монтажу 2,0 м. ALP7018R3 Рекомендується 2 штуки на 1 метр, Ціна вказана за одиницю
Короткі характеристики
MC7018R3-L
Артикул6 мм
Висота15 мм
Ширина20 мм
Довжина45 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Профіль продається порожнім, Led стрічка замовляється окремо. Заглушки до комплекту не входять. Додатково профіль може бути укомплектований рефлектором, торцевими заглушками , кріпленнями для монтажу та іншими аксесуарами. Зверніться до наших менеджерів за професійним розрахунком та комплектацією всіх необхідних елементів під ваш тип монтажу або конкретну конфігурацію профільної системи
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | MC7018R3-L |
| Колір світіння | --------- |
| Висота | 6 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Матеріал : | сталь |
| Колір | сталь |
| Монтаж | Накладний |
| Ступінь захисту IP | - |
| Стиль виконання | - |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Супутні товари
Каталог товарів
Дзвоніть!



































