Pride Профіль лінійний світлодіодний для підсвічування сходів ALP7024-R
Арт. ALP7024-R |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Алюмінієвий накладний чорний профіль з рифленою кромкою для освітлення пішохідних зон, сходів та сходів. Є унікальним анодованим корпусом для світлодіодних стрічок спеціально розробленим для розміщення по краю сходів і створення сходів, що світяться. Сходові світильники створюють сценарії непрямого освітлення, а також забезпечують безпеку гостей, клієнтів та сім'ї. Незалежно від того, чи потрібне внутрішнє або зовнішнє освітлення сходів, у нас є рішення для вас. Чорний алюмінієвий профіль включає нековзну гуму для приховування кріплень, забезпечує суттєве управління теплом, необхідне для забезпечення продуктивності та довговічності високоякісних світлодіодних стрічок. Продається відрізками кратними 2,0 м. Ціна вказана за 1 м
Короткі характеристики
ALP7024-R
Артикул27,5 мм
Висота65 мм
Ширина1000 мм
Довжина1 218 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Світлодіодний алюмінієвий профіль, для підсвічування ступенів.
Підстава виконана з алюмінію, що світиться частина зроблена з акрилу. Простий в монтажі і практичний в повсякденному житті, за допомогою цього профілю можна вигідно підкреслити (підсвітити) ступені в будинку, ресторані або офісі. В основі профілю світлодіодна стрічка і матовий розсіювач. Максимальна довжина профілю 2,5 м. Продається відрізками кратними 2, 0 м. Ціна вказана за 1 м
Профіль продається порожнім, Led стрічка замовляється окремо. Заглушки до комплекту не входять. Зверніться до наших менеджерів за професійним розрахунком та комплектацією всіх необхідних елементів під ваш тип монтажу або конкретну конфігурацію профільної системи
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | ALP7024-R |
| Колір світіння | --------- |
| Висота | 27,5 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Монтаж | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 32 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Супутні товари
Каталог товарів
Дзвоніть!






























