Pride Світильник Module J5
Арт. Module J5 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Магнітний світильник Module J 5 для системи Pride Modular Magnetic System від TM Pride
Короткі характеристики
Module J5
Артикул140 мм
Висота120 мм
Діаметр1
Кількість джерел світла3 015 грн.
Товар доступний на замовлення, Термін 90 днів
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Магнітний світильник Module B 5 для системи Pride Modular Magnetic System від TM Pride
Потужність 5W 300lm
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Module J5 |
| Висота | 140 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип світлодіода | PHILIPS SMD |
| Колір світіння | На вибір 3000/4000K |
| Потужність світлодіодів | 5 Вт |
| Світловий потік | 300 Lm |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Монтаж | Накладний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Супутні товари
Каталог товарів
Дзвоніть!



































