Pride Світильник Module E5
Арт. Module E5 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Магнітний світильник Module Е 5 для системи Pride Modular Magnetic System від TM Pride
Короткі характеристики
Module E5
Артикул100 мм
Висота49,5 мм
Діаметр1
Кількість джерел світла2 800 грн.
Товар доступний на замовлення, Термін 90 днів
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Магнітний світильник Module Е 5 для системи Pride Modular Magnetic System від TM Pride
Потужність 5W 600lm
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Module E5 |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр | 49,5 мм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип світлодіода | CRE COB |
| Колір світіння | На вибір 3000/4000K |
| Потужність світлодіодів | 5 Вт |
| Світловий потік | 600 Lm |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Монтаж | Накладний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Супутні товари
Каталог товарів
Дзвоніть!



































