Pride Вертикальна трубка підвісу cube pipe A300
Арт. Сube pipe A300 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Вертикальна трубка підвісу cube pipe A300 для системи Modular Magnetic System від TM Pride
Короткі характеристики
Сube pipe A300
Артикул300 мм
Висота20 мм
Діаметр539 грн.
Товар доступний на замовлення, Термін 90 днів
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Вертикальна трубка підвісу cube pipe A300 для системи Modular Magnetic System від TM Pride
колір на вибір: чорний або латунь
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Сube pipe A300 |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Тип світлодіода | ---- |
| Колір світіння | --------- |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Монтаж | Підвісний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!






























