Pride Система накладна Point 5000
Арт. Накладной Point 5000 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Накладна лінійна система освітлення - це просте, технологічне і дизайнерське рішення в освітленні будинку, квартири, офісу або студії.
Короткі характеристики
Накладной Point 5000
Артикул75 мм
Висота33,6 мм
Ширина5000 мм
Довжина84 Вт
Потужність світлодіодів9240 Lm
Світловий потік30 494 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Лінійна система освітлення-це тонка, компактна система освітлення, що відповідає всім вимогам, які можна очікувати від продукту такого дизайну, і все це з високою точністю і чудовими технологіями.
Переваги лінійної системи:
- різні варіанти застосування;
- різні колірні температури;
- різні варіанти монтажу;
- різні довжини;
- комплектація за Вашими технічними даними;
- установка будь-якої кількості і типів світильників.
* Примітка до фото *
наповнення
Point 133 mm-14 шт.
Cover-3138 mm
Пускач 350mA- 3 шт.
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Накладной Point 5000 |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 33,6 мм |
| Довжина | 5000 мм |
| Потужність світлодіодів | 84 Вт |
| Світловий потік | 9240 Lm |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | На вибір 3000/4000K |
| Країна виробник | Україна |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!






























