Pride Модульна магнітна система MD Linear suspension L (2A1B1J1I). Комплект
Арт. MD Linear suspension L (2A1B1J1I) |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Комплект MD Linear suspension L (2A1B1J1I) системи Modular Magnetic System TM Pride
Короткі характеристики
MD Linear suspension L (2A1B1J1I)
Артикул750 мм
Висота2000 мм
Довжина5
Кількість джерел світла26 709 грн.
Товар доступний на замовлення
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
У комплект входить:
Лінійний шинопровід Linear suspension L 2000 - 1шт
Блок живлення - 1шт
Магнітний світильник Module I 10 (Потужність 10W 700lm) - 1 шт
Магнітний світильник Module A 5 (Потужність 5W 300lm) - 2 шт
Магнітний світильник Module B 5 (Потужність 5W 600lm) - 1 шт
Магнітний світильник Module J 5 (Потужність 5W 300lm) - 1 шт
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | MD Linear suspension L (2A1B1J1I) |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Тип світлодіода | ---- |
| Колір світіння | На вибір 3000/4000K |
| Потужність світлодіодів | 30 Вт |
| Світловий потік | 1900 Lm |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Латунь |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Монтаж | Підвісний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!






























