Настінний світильник 58617-D
Арт. 58617-D |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Світильник арт. 58617-D. Ціну уточнюйте у менеджера.
Короткі характеристики
58617-D
Артикул155 мм
Діаметр120 мм
Ширина165 мм
Висота1
Кількість джерел світлаПро доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Прості лінії і прості кольори настінного світильника арт. 58617-D, зможуть привнести нову життєву силу в Ваше життя, дозволити Вам відчути в житті ще одну красу
Схожі товари
Характеристики
| Общие данные | |
| Артикул | 58617-D |
| Діаметр | 155 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 165 мм |
| Цоколь | Е27 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір світіння | --------- |
| Лампочки в комплекті | ні |
| Матеріал каркаса | Латунь |
| Матеріал плафона | --------- |
| Колір | Бронза |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Країна виробник | Гонконг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!






























