Настінний світильник з функцією регулювання інтенсивності світла 5B2020 Gold
Арт. 5B2020 Gold |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Настінний світильник з функцією регулювання інтенсивності світла. Регульований настінний світлодіодний світильник Pride 5B2020 з поворотним плафоном та функцією управління інтенсивністю освітлення у благородному золотому кольорі.
Короткі характеристики
5B2020 Black
Артикул80 мм
Діаметр33 мм
Ширина1035 мм
Довжина1
Кількість джерел світла4 698 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Настінний світильник, що регулюється. Ідеально підійде під Ваш дизайн – проєкт
Довжина 980 мм регулюється по висоті. Максимальна висота по стіні 1035 мм із можливістю зменшення до 420 мм
Поворотний плафон діаметром 80 мм.
Димований
Зовнішня коробка:
ширина 33 мм
висота 210 мм
глибина 100 мм
Схожі товари
Характеристики
| Общие данные | |
| Артикул | 5B2020 Black |
| Діаметр | 80 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Довжина | 1035 мм |
| Цоколь | LED |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір світіння | 4000K |
| Лампочки в комплекті | так |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Матеріал плафона | Акріл |
| Колір | Матове золото |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Країна виробник | Гонконг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!






























