Pride Світильник Module I 10
Арт. Module I 10 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Магнітний світильник Module І 5 для системи Pride Modular Magnetic System від TM Pride
Короткі характеристики
Module I 10
Артикул44 мм
Висота250 мм
Довжина1
Кількість джерел світла3 661 грн.
Товар доступний на замовлення, Термін 90 днів
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Магнітний світильник Module І 5 для системи Pride Modular Magnetic System від TM Pride
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Module I 10 |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип світлодіода | OSRAM SMD |
| Колір світіння | На вибір 3000/4000K |
| Потужність світлодіодів | 10 Вт |
| Світловий потік | 700 Lm |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Латунь |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Монтаж | Накладний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!





















