Настінний регульований світильник 5BBC7100
Арт. 5BBC7100 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Настінний світлодіодний світильник 5BBC7100 з двома регульованими джерелами світла, лінійний верхній на 330 градусів, прожектор внизу - ліво-право на 90 градусів і навколо своєї осі на 330 градусів. Ціну уточнюйте у менеджера. Ціну уточнюйте у менеджера.
Короткі характеристики
5BBC7100
Артикул25 мм
Діаметр100 мм
Ширина443 мм
Висота5W+3W Вт
Потужність світлодіодів2
Кількість джерел світла6 525 грн.
Товар доступний на замовлення
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Настінний світильник, що регулюється, з двома джерелами світла: поворотний прожектор і розсіяний лінійний. Загальна потужність 8W
Схожі товари
Характеристики
| Общие данные | |
| Артикул | 5BBC7100 |
| Діаметр | 25 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 443 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність світлодіодів | 5W+3W Вт |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Колір світіння | На вибір |
| Лампочки в комплекті | так |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Матеріал плафона | Акріл |
| Колір | Чорний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Країна виробник | Гонконг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!






























