Pride Світильник гіпсовий точковий MR16 79120-2
Арт. 79120-2 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Світильник гіпсовий 79120-2 із серії світильників Trimlles, що виготовляються у м. Харків, Україна, торговою маркою Pride, виконаний з високоякісного полімерного гіпсу. Світильники цієї серії виготовляються вручну.
Короткі характеристики
79120-2
Артикул213 мм
Довжина131 мм
Ширина32 мм
Висота215*133*65 мм
Діаметр врізного отвору78/75/50 мм
Глибина врізки GU10/CU5.3/Led20
Ступінь захисту IP220 V
Напруга від мережі792 грн.
1 131 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Світильник вбудовується в гіпсокартон урівень. Гіпсові світильники не тільки модні зараз, а й архітектурно правильні. Так як світильник не має будь-яких видимих декоративних елементів, він пісністю не бачимо в стелі. Нашому погляду лише видно невелику область, що світиться. Світильник має отвори під два джерела світла. В даному випадку потрібно використовувати лампу з цоколем MR 16 (GU5.3). Лабораторія світла рекомендує ставити лампу Led, ці лампи дуже економні і довговічні, також світлодіодні лампи мають три кольори світла - це холодний, нейтральний його ще називають білий або денний, теплий.
Гіпсові світильники в будь-якій кількості ви можете замовити та купити у нашому інтернет магазині, доставку ми здійснюємо по всій території України. Доставка здійснюється транспортними компаніями.
Також цей світильник можна замовити в іншому кольорі Ral за додаткову плату.
Наявність світильників уточнювати у менеджера!
Відео огляд
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | 79120-2 |
| Довжина | 213 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Висота | 32 мм |
| Діаметр врізного отвору | 215*133*65 мм |
| Глибина врізки GU10/CU5.3/Led | 78/75/50 мм |
| Цоколь | на вибір |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | ні |
| Колір світіння | На вибір |
| Матеріал бази: | Гіпс |
| Колір бази | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип світлодіода | ---- |
| Напруга від мережі | 220 V |
| Стиль виконання | Еко стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Супутні товари
Каталог товарів
Дзвоніть!
































