Світлодіодний підвісний світильник MAG72425 Line
Арт. MAG72425 Line |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Алюмінієвий чорний світлодіодний профіль MAG72425 Line з матовим розсіювачем - підвісна система довжиною 2240мм, потужністю 52W, світловий потік 6151,20 LM. Усе в комплекті. Готове рішення для коридору, кабінету, офісу, комерційного приміщення
Короткі характеристики
MAG72425 Line
Артикул52 Вт
Потужність світлодіодів6151,20 Lm
Світловий потік25,2 мм
Висота24 мм
Ширина2240 мм
Довжина8 700 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Новинка 2022 – алюмінієвий чорний світлодіодний профіль MAG72425 Line з матовим розсіювачем. Профіль оснащений якісними світлодіодами та блоком живлення. Має довжину 2240 мм. Спектр свічення на вибір: 3000К або 4000К. Монтаж підвісний.
Ціна вказана за весь комплект: профіль + світлодіоди + блок живлення.
Характеристики
| Артикул | MAG72425 Line |
| Потужність світлодіодів | 52 Вт |
| Світловий потік | 6151,20 Lm |
| Колір світіння | На вибір 3000/4000K |
| Висота | 25,2 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Довжина | 2240 мм |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Монтаж | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!




















