Pride Світильник на круглу магнітну шину Star 7006R white
Арт. Star 7006R white |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Світильник на магнітну шину Star 7006R направляє потужний світловий потік в потрібну зону приміщення.Увага по спецціні залишився 1 світильник 3000К.
Короткі характеристики
Star 7006R white
Артикул55.5 мм
Висота163 мм
Довжина34 мм
Ширина8 Вт
Потужність світлодіодів790 Lm
Світловий потік24 V
Напруга від мережі1 488 грн.
2 480 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
МАГНІТНА СИСТЕМА PRIDE ROUND
MG-E7900R може бути:
-повне коло D900м
-1/2 кола
-1/4 кола
4 кольори:
- black
- white
- gold
- bronze
3 види монтажу:
- підвісний
- накладний
- врізний
Можливість димування та використання світильників різної потужності в будь-якій точці треку, їхнє вільне переміщення, заміна, додавання.
Стильний лаконічний дизайн.
Надійність та довговічність конструкції.
Створення індивідуального проекту системи для кожного приміщення, з будь-якою конфігурацією та площею.
Універсальність використання у будь-яких сферах.
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Star 7006R white |
| Висота | 55.5 мм |
| Довжина | 163 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Потужність світлодіодів | 8 Вт |
| Тип світлодіода | OSRAM SMD |
| Світловий потік | 790 Lm |
| Колір світіння | 3000K |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Матеріал плафона | Метал |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Гонконг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантійний термін | 24 мес |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!


































