Pride Світильник на круглу магнітну шину Sun 76135R white
Арт. Sun 76135R white |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Світильник на магнітну шину Sun 76135R забезпечує висвітлення заданої області приміщення. Механізм регулювання дозволяє легко міняти напрям світла. Увага в колекції за спецціною залишилось 4 од. 3000К
Короткі характеристики
Sun 76135R white
Артикул35 мм
Діаметр80 мм
Довжина5 Вт
Потужність світлодіодів440 Lm
Світловий потік24 V
Напруга від мережі1 958 грн.
3 263 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
переваги:
- стильний лаконічний дизайн з можливістю регулювання напряму світла;
- магнітна система контактів розроблена для легкого монтажу / демонтажу, встановлення необхідної кількості світильників певної потужності;
- можливість установки безперервного трека на стелі і стінах за допомогою спеціальних намагнічених кутових елементів;
- непомітний дизайн і широкі можливості освітлення.
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Sun 76135R white |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Потужність світлодіодів | 5 Вт |
| Тип світлодіода | CRE COB |
| Світловий потік | 440 Lm |
| Колір світіння | 3000K |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Матеріал плафона | Метал |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Гонконг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантійний термін | 24 мес |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!


































