Pride Світильник на круглу магнітну шину Sun 76135R black
Арт. Sun 76135R black |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Світильник на магнітну шину Sun 76135R забезпечує висвітлення заданої області приміщення. Механізм регулювання дозволяє легко міняти напрям світла.
Короткі характеристики
Sun 76135R black
Артикул35 мм
Діаметр80 мм
Довжина5 Вт
Потужність світлодіодів440 Lm
Світловий потік24 V
Напруга від мережі3 263 грн.
Товар доступний на замовлення
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
переваги:
- стильний лаконічний дизайн з можливістю регулювання напряму світла;
- магнітна система контактів розроблена для легкого монтажу / демонтажу, встановлення необхідної кількості світильників певної потужності;
- можливість установки безперервного трека на стелі і стінах за допомогою спеціальних намагнічених кутових елементів;
- непомітний дизайн і широкі можливості освітлення.
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Sun 76135R black |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Потужність світлодіодів | 5 Вт |
| Тип світлодіода | CRE COB |
| Світловий потік | 440 Lm |
| Колір світіння | На вибір 3000/4000K |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Матеріал плафона | Метал |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Гонконг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!


































