Pride Мініатюрний накладний світлодіодний профіль для стрічок до 6мм 7101 Al
Арт. 7101 Al |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Світлодіодний накладний профіль із розсіювачем розмірами 8*9 мм. Виготовлений з анодованого алюмінію. Призначений для світлодіодних лед стрічок, лінійок шириною до 6 мм. Вирішує завдання підсвічування вузьких місць у меблях, пазах, нішах і т.д. Може застосовуватись як в офісних, так і в житлових приміщеннях. Продається кратними відрізками 3,0 м із розсіювачем та 2 заглушками. Ціна вказана за 1 м.
Короткі характеристики
7101 Al
Артикул9 мм
Висота8 мм
Ширина1000 мм
Довжина154 грн.
Товар доступний на замовлення
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Світлодіодний профіль 3000 мм з анодованого алюмінію шириною 8х9 мм та товщиною бічної стінки 1 мм укомплектований розсіювачем 3 м та 2 заглушками. Монтаж накладний. Вага триметрового профілю 159 грамів
Профіль продається порожнім, Led стрічка (до 6 мм) замовляється окремо. Додатково профіль може бути укомплектований світлодіодною стрічкою та блоком живлення. Зверніться до наших менеджерів за професійним розрахунком та комплектацією всіх необхідних елементів під ваш тип монтажу або конкретну конфігурацію профільної системи.
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | 7101 Al |
| Колір світіння | --------- |
| Висота | 9 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Алюміній |
| Монтаж | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Супутні товари
Каталог товарів
Дзвоніть!































