Pride Точковий світлодіодний світильник для ванної кімнати із захистом IP65 ZS-DL75 white
Арт. ZS-DL75 white |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Врізний стельовий світлодіодний вологозахищений світильник IP 65, потужністю 7 Вт з коефіцієнтом яскравості понад 80 Cri. Комфортне світло для очей, без відблисків. Економічний та довговічний. Ідеально підходять для туалетної та ванної кімнат, підвальних та господарських приміщень, балконів та лоджій, на вулиці під дахом, в офісі, вітальні, спальні, їдальні, передпокої, у комерційних та житлових приміщеннях.
Короткі характеристики
ZS-DL75 white
Артикул65 мм
Висота86 мм
Діаметр75 мм
Діаметр врізного отвору7 Вт
Потужність світлодіодів700 Lm
Світловий потік65
Ступінь захисту IP220 V
Напруга від мережі983 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Вологозахищений світлодіодний світильник з алюмінію, кут випромінювання 120°, CRI більше ніж 80. Він точно передає кольори різних об'єктів і має високу здатність захищати очі.
Цей точковий світильник, що вбудовується, широко використовується в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості, наприклад, ванні, підвалі будинку, на вулиці під дахом, а також у вітальні, їдальні, передпокої, виставці картин, фоновій стіні, готельному освітленні та інших
Відео огляд
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | ZS-DL75 white |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр | 86 мм |
| Діаметр врізного отвору | 75 мм |
| Цоколь | LED |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | так |
| Потужність світлодіодів | 7 Вт |
| Світловий потік | 700 Lm |
| Колір світіння | 4000K |
| Матеріал бази: | Алюміній |
| Колір бази | Білий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Білий |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Тип світлодіода | ---- |
| Індекс кольору (CRI) | >80 |
| Напруга від мережі | 220 V |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Країна виробник | Гонконг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!






























