Pride Світильник лінійний врізний SL-SD7003 bl
Арт. SL-SD7003 bl |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Хіт продажу та альтернатива точковим світильникам. Новинка у колекції світлодіодних лінійних світильників SL-SD7003 black. Потужністю 6 W. Спектр світіння 3000К або 4000К на вибір. УВАГА залишилось 5 шт .
Короткі характеристики
SL-SD7003 bl
Артикул41 мм
Висота95*44 мм
Діаметр87*38 мм
Діаметр врізного отвору6 Вт
Потужність світлодіодів720 Lm
Світловий потік21
Ступінь захисту IP853 грн.
1 218 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Світильники оснащені високоякісними діодами, мають цілісний алюмінієвий корпус, який виконує функцію радіатора, що дає можливість забезпечити якісний тепловідвід, від якого залежить стабільність роботи і термін служби світлодіодів.
Світильники мають рівну геометрію і можуть бути двох видів: перший - вбудовуються в гіпсокартон як звичайні точкові світильники, і другий вид це світильники системи Trimless.
Лінійне світло застосовують для насичених дизайном сучасних просторів, і цей метод освітлення застосовується з успіхом по всьому світу. Таке світло спеціально для цінителів практичності, він дозволяє позбавити ваше простір від зайвих джерел світла.
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | SL-SD7003 bl |
| Висота | 41 мм |
| Діаметр | 95*44 мм |
| Діаметр врізного отвору | 87*38 мм |
| Цоколь | LED |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | так |
| Потужність світлодіодів | 6 Вт |
| Світловий потік | 720 Lm |
| Колір світіння | На вибір 3000/4000K |
| Матеріал бази: | Метал |
| Колір бази | Чорний |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Колір | Чорний |
| Кут розсіювання | 24 ° |
| Тип світлодіода | CRE COB |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!






























