Pride Світильник підлоговий торшер 37027-F Black/black
Арт. 37027-F Black/black |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Світильник для підлоги з журнальним столиком. Оригінальний
та багатофункціональний предмет інтер'єру. Увага залишився 1 один у колекції.
Короткі характеристики
37027-F Black/black
Артикул1520 мм
Висота400 мм
Діаметр3 W
ПотужністьПро доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Світильник для підлоги Торшер 37027-F Black/black - це безпрограшне поєднання декоративного освітлення і журнального столика. Функціональний, стильний та практичний. Основа виконана з каменю, столика та плафона та високоякісного металу чорного кольору. Напрямок світла легко регулюється. Торшер чудово виглядатиме як у вітальні, так і в спальні
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | 37027-F Black/black |
| Висота | 1520 мм |
| Діаметр | 400 мм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність | 3 W |
| Колір світіння | --------- |
| Матеріал каркаса | Мармур+Медь |
| Матеріал плафона | Метал |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!




























