Pride Мініатюрний універсальний профіль 8мм для LED стрічок ALP7134 black
Арт. ALP7134 black |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Наймініатюрніший алюмінієвий універсальний профіль з розсіювачем для світлодіодних стрічок і лінійок до 5 мм. За рахунок компактного розміру і всіх типів монтажу профіль можна використовувати як для меблів, елементів декору, систем нічного орієнтування так і для створення світлових ліній в житлових і комерційних приміщеннях. Продається відрізками кратно 2,0 м. Ціна вказана за 1м.
Короткі характеристики
ALP7134 black
Артикул8 мм
Висота8 мм
Ширина1000 мм
Довжина194 грн.
323 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Світлодіодний алюмінієвий профіль, підсвічування.
Основа профілю виконана з алюмінію, що світиться частина зроблена з акрилу. Простий в монтажі і практичний в повсякденному житті, за допомогою цього профілю можна вигідно підкреслити як окремі зони, так і великі простори в будинку, ресторані або офісі.
Профіль продається порожнім, Led стрічка замовляється окремо. Заглушки до комплекту не входять. Додатково профіль може бути укомплектований торцевими заглушками, кріпленнями для монтажу та іншими аксесуарами. Зверніться до наших менеджерів за професійним розрахунком та комплектацією всіх необхідних елементів під ваш тип монтажу або конкретну конфігурацію профільної системи
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | ALP7134 black |
| Колір світіння | --------- |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Монтаж | Універсальний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Супутні товари
Каталог товарів
Дзвоніть!
































