Pride Світильник Module M15
Арт. Module M15 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Магнітний світильник Module М 15 для системи Pride Modular Magnetic System від TM Pride
Короткі характеристики
Module M15
Артикул50 мм
Висота160 мм
Діаметр1
Кількість джерел світла3 661 грн.
Товар доступний на замовлення, Термін 90 днів
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Магнітний світильник Module M 5 для системи Pride Modular Magnetic System від TM Pride
Потужність 15W 1100lm
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Module M15 |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип світлодіода | OSRAM SMD |
| Колір світіння | На вибір 3000/4000K |
| Потужність світлодіодів | 15 Вт |
| Світловий потік | 1100 Lm |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Монтаж | Накладний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Супутні товари
Каталог товарів
Дзвоніть!






























