Pride Світильник Module L15
Арт. Module L15 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Магнітний світильник Module L 15 для системи Pride Modular Magnetic System від TM Pride
Короткі характеристики
Module L15
Артикул74 мм
Висота454 мм
Довжина1
Кількість джерел світла3 446 грн.
Товар доступний на замовлення, Термін 90 днів
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Магнітний світильник Module L 5 для системи Pride Modular Magnetic System від TM Pride
Потужність 15W 1100lm
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Module L15 |
| Висота | 74 мм |
| Довжина | 454 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип світлодіода | OSRAM SMD |
| Колір світіння | На вибір 3000/4000K |
| Потужність світлодіодів | 15 Вт |
| Світловий потік | 1100 Lm |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Латунь |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Монтаж | Накладний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!

























