Скляний підвісний світильник 8406S1
Арт. 8406S1 |
Рейтинг: |
1 відгук |
Класичний підвісний світильник Pride 8406S1 з матовим плафоном з видувного скла D140 мм розсіює м'яке світло, а ніжка, що звужується догори, забезпечує плавний перехід між зонами різного ступеня яскравості, що додасть затишку і комфорту, а інсталяція з групи підвісів на різних рівнях надасть інтер'єру стильності та вишуканості. Зробіть ваш інтер'єр неординарним.
Короткі характеристики
8406S1
Артикул140 мм
Діаметр1500 мм
Висота1
Кількість джерел світла2 610 грн.
4 350 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
При покупці цього товару:
Акція! Тільки до 2026-05-29!
Світло вашого дому наповнюється весняною свіжістю — час оновлень!
Опис
Лаконічний підвісний світильник прекрасно підійде для освітлення необхідної ділянки приміщення. Такі світильники відмінно підійдуть для зонування, що в нинішніх умовах стає просто необхідно. Завдяки можливості регулювати висоту світильника його можна налаштовувати на потрібному рівні. Це дозволяє направляти необхідну кількість світла на робочу або кухонну поверхню, або ж просто виділену зону приміщення. Проста витягнута форма підвісного світильника виглядає дуже красиво і привабливо.
Лаконічний дизайн робить цей світильник універсальним. Він може успішно використовуватися на кухні, в їдальні, в вітальні і дитячої, а також в кафе, ресторанах, готелях, офісах. Прекрасний вибір, з цим світильником ви точно не помилитеся.
Відео огляд
Схожі товари
Характеристики
| Общие данные | |
| Артикул | 8406S1 |
| Діаметр | 140 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип світлодіода | ---- |
| Потужність | max 40 W |
| Колір світіння | На вибір |
| Цоколь | G9 |
| Матеріал бази: | Метал |
| Колір бази | Хром |
| Колір | Білий |
| Матеріал плафона | Скло |
| Колір плафона | Білий |
| Матеріал каркаса | Метал Скло |
| Колір корпусу | - |
| Лампочки в комплекті | ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Країна виробник | Гонконг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Відгуки
Юрий
12:55:51 26.08.2016
Светильник очень качественный. Могу сказать только спасибо магазину.
Залишити свій відгук
Супутні товари
Каталог товарів
Дзвоніть!































