Pride Кріпильний елемент для вбудованого монтажу, пружина Smart Spring 26-74-60
Арт. Spring 26-74-60 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Кріпильний елемент для вбудованого монтажу, пружина. Рекомендується 2 шт на 1 м для шин швидкого монтажу Смарт 26 мм
Короткі характеристики
Spring 26-74-60
Артикул60 мм
Довжина20 мм
Ширина24 V
Напруга від мережі124 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
Магнітна система освітлення Pride Smart.
Шість видів треків під будь-який монтаж та стелю, у тому числі натяжний та гіпсокартонний: ультратонкий, універсальний, під шпаклівку, шини швидкого монтажу.
- ідеальне рішення для приміщень з невисокими стелями;
- Вхідна напруга: 24V;
- Щини завдовжки 1000, 2000 мм;
- Велика колекція розумних світильників, що димуються, з функцією
TUYA та Zigbee розсіяного, спрямованого або точкового світіння.
Смарт – це швидке оновлення інтер'єру, сучасний інноваційний дизайн та економія коштів при ремонті об'єкту будь-якої складності.
Шість видів треків під будь-який монтаж та стелю, у тому числі натяжний та гіпсокартонний: ультратонкий, універсальний, під шпаклівку, шини швидкого монтажу.
- ідеальне рішення для приміщень з невисокими стелями;
- Вхідна напруга: 24V;
- Щини завдовжки 1000, 2000 мм;
- Велика колекція розумних світильників, що димуються, з функцією
TUYA та Zigbee розсіяного, спрямованого або точкового світіння.
Смарт – це швидке оновлення інтер'єру, сучасний інноваційний дизайн та економія коштів при ремонті об'єкту будь-якої складності.
Схожі товари
Характеристики
| Артикул | Spring 26-74-60 |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Тип світлодіода | ---- |
| Колір світіння | --------- |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Матеріал плафона | --------- |
| Напруга від мережі | 24 V |
| Колір | Алюміній |
| Країна виробник | Гонконг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантійний термін | 5 рокiв мес |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Супутні товари
Каталог товарів
Дзвоніть!



































