Підвісні гіпсові світильники White & black 89128-2 комплект
Арт. 89128-2 |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Форма підвісних світильників Pride 89128 натхнена драпіруванням тканини, що надає їм особливий об'єм та ефектність, а в таємничому чорному та безтурботному білому цей дует, змонтований на різних рівнях, надасть вашому простору відтінку привабливості та балансу. Увага залишився 1 один комплект.
Короткі характеристики
89128-2
Артикул100*100 мм мм
Діаметр1500 мм
Довжина240 мм
Висота2
Кількість джерел світла2 436 грн.
3 480 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
При покупці цього товару:
Акція! Тільки до 2026-05-29!
Світло вашого дому наповнюється весняною свіжістю — час оновлень!
Опис
Підвісні гіпсові світильники Pride виготовлені з високоякісного екологічного гіпсу.
Комплект
Світильник гіпсовий підвісний 89128 black - 1 шт.
Світильник гіпсовий підвісний 89128 white - 1 шт.
Комплект
Світильник гіпсовий підвісний 89128 black - 1 шт.
Світильник гіпсовий підвісний 89128 white - 1 шт.
Схожі товари
Характеристики
| Общие данные | |
| Артикул | 89128-2 |
| Діаметр | 100*100 мм мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Висота | 240 мм |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Тип світлодіода | ---- |
| Колір світіння | На вибір |
| Цоколь | Е27 |
| Матеріал бази: | ....... |
| Колір бази | - |
| Колір | -------- |
| Матеріал плафона | Гіпс |
| Колір плафона | - |
| Колір корпусу | - |
| Лампочки в комплекті | ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!






























