Підвісний круглий профільний світильник - комплект 2500мм T736 black/white
Арт. T736 2,5m/шт. black/white |
Рейтинг: |
0 відгуків |
Унікальний круглий підвісний світильник-комплект T736 black/white 2500 мм на 3 Led стрічки з матовим розсівачем. Потужність 75 Вт, 6000 LM, спектр світіння 3000 K. Для салону, офісів, готелів, коридорів, складських, виробничих та інших комерційних приміщень. Увага у колекції залишився 1 комплект
Короткі характеристики
T736 2,5m/шт. black/white
Артикул75 Вт
Потужність світлодіодів6000 Lm
Світловий потік36 мм
Діаметр2500 мм
Довжина8 113 грн.
9 223 грн.
Про доставку:
- Самовивіз з шоу-руму (м.Харків, вул. Чернишевська 96)
- Самовивіз з шоу-руму (м.Київ, вул. Дмитрівська 80)
- Доставка по Україні з оплатою при отриманні будь-якої транспортної службою - накладений платіж.
Про оплату:
- Накладений платіж
- Готівкою в магазині
- Оплата на картковий рахунок
- Безготівковий розрахунок
Опис
У комплект входить
Світлодіодний алюмінієвий круглий профіль на 3 Led стрічки 2500-1
Розсіювати матовий 2500 мм.
Світлодіодна стрічка 7500мм
Торцева заглушка УС-Е736 для профілю Е736 -2 шт
Світлодіодний алюмінієвий круглий профіль на 3 Led стрічки 2500-1
Розсіювати матовий 2500 мм.
Світлодіодна стрічка 7500мм
Торцева заглушка УС-Е736 для профілю Е736 -2 шт
Кріплення для підвісного монтажу круглого профілю Е736/SW-ALP018R -2 шт
Негерметичний блок живлення -1 шт
Потужність комплекту 75 ВТ
Світловий потік 6000 Lm
Спектр світіння 3000К
Потужність комплекту 75 ВТ
Світловий потік 6000 Lm
Спектр світіння 3000К
Характеристики
| Артикул | T736 2,5m/шт. black/white |
| Потужність світлодіодів | 75 Вт |
| Світловий потік | 6000 Lm |
| Колір світіння | 3000K |
| Діаметр | 36 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Матеріал : | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Монтаж | Підвісний/накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Гонконг |
| Гарантійний термін | 24 мес |
Відгуки
Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук
Каталог товарів
Дзвоніть!




















